TOPOLA

4 luty – 8 luty
5 sierpnia – 13 sierpnia

Topola to dekoracyjne „drzewo”, które wcale się nie starzeje! Za to zupełnie pozbawiona jest tupetu, tak bardzo przydającego się w życiu.

Za to zupełnie pozbawiona jest tupetu, tak bardzo przydającego się w życiu. Nawet w tych decydujących momentach, kiedy jednak zdobywa się na odwagę, zawsze , na wszelki wypadek, zajmuje przegraną pozycję. Oczywiście w ten sposób niewiele może zdziałać i w dużym stopniu uzależniona jest od innych.

Życie – obdarowując ją – przeplata dobro ze złem, a w niej samej nieustannie przeplatają się: pesymizm z entuzjazmem. Często czuje się ogromnie samotna, ale jednocześnie jest zbyt wybredna, aby zadowolić się każdym otoczeniem czy każdą znajomością jaka się trafia.

Topola jest też bardzo wrażliwa i zawsze skrzętnie skrywa swoje przeżycia. Niełatwo jej dogodzić. Serce ma niespokojne, a zdolna jest do tak wielkich uczuć i przeżyć, że zwykła, szara codzienność rzadko ją w pełni satysfakcjonuje.

W miłości uległa, miękka i poważna. Ma artystyczną i niezależną naturę, no i lubi filozofować. Na ciężkie chwile jest najlepszą i niezastąpioną podporą.