Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Imieniny: 22.01. 27.02. 15.04. 25.12

Imię Anastazja wywodzi się z języka starogreckiego. Zostalo rozpowszechnione po narodzeniu Chrystusa. Oznacza powstanie lub zmartwychwstanie. Kobieta o tym imieniu jest kulturalna I subtelna. Bywa kapryśna. Osoba o tym imieniu jest konserwatywna, pracowita, lubi czytać książki. Ceni piękno, modny ubiór, doborowe towarzystwo, jest zmienna w miłości.

Na codzien dobra, troskliwa matka I miła przyjaciółka.To natura bardzo emocjonalna, która chciałaby dopasowywać świat do swojego modelu, a przynajmniej oceniać go przez pryzmat własnych wartości. Stąd często się buntuje, zapala do czegoś zupełnie nieoczekiwanego lub popada w stan depresji. Jest istotą niezwykle żywą i dynamiczną. Przy niej trudno się nudzić. Jeśli partner wykaże zrozumienie dla jej emocjonalnego sposobu bycia i będzie zachowywał stoicki spokój, to życie z Anastazją może być bardzo interesujące. Żyć z nią pod jednym dachem, to znaczy polubić częste zmiany. Posiada dobre zdrowie, ale go najczęściej nie szanuje.

Jest skromna, delikatna i czuła. Chce dawać ludziom szczęście. Sprawianie przyjemności innym jest dla niej wielką radością. Doskonale sprawdza się jako żona i matka. Zawsze można na nią liczyć. Jest przyjaciółką na dobre i na złe. Kocha zwierzęta i marzy, by mieć ich jak najwięcej.

{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}