Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Imieniny: 23.11

Pochodzenie: niemieckie

Bardzo wierzy w miłość i szczęśliwy związek, ale nie potrafi pielęgnować uczucia, które dostaje. Jest zaborcza i nieustępliwa. Bywa, że brakuje jej współczucia dla innych i potrafi krzywdzić tych, na których jej zależy. W pracy jest sumienna i można na niej polegać.


Osoba delikatna, kulturalna, powabna, lubiąca piekne otoczenie i przyrodę. Bardzo łaknie wiedzy, gromadzi książki naukowe, a zwłaszcza filozoficzne. Stała w trwaniu przy swoim zdaniu. Posiada subtelne usposobienie i miły wygląd. Jest odważna i wrażliwa na społeczne zjawiska ludzkiego życia.

Często nas zaskakują: nigdy nie wiadomo, czy wybuchną, czy też zaczną śpiewać. Od dzieciństwa trzeba mocno trzymać je w ryzach.
Nie mogą usiedzieć w miejscu, muszą się ciągle ruszać, tańczyć i śpiewać. Nieco brak im stałości i równowagi. Nieraz przesadzają w gniewie, aby dodać sobie odwagi i wywrzeć wrażenie na otoczeniu. Pragną intensywnie uczestniczyć w życiu świata. Cechuje je wielka pewność siebie.

Ogólnie mówiąc, bardziej interesuje je własne wnętrze niż zawód. Najpiękniejszą na świecie pracą jest dla nich zajmowanie się domem. Należy pomóc tym dziewczynkom, wcześnie pozwalając im gotować i wykonywać prace domowe. Odpowiadają im zawody wymagające szerokiego kontaktu z ludźmi: praca w restauracji, w handlu, w przedszkolu.

Doskonała pamięć uczuciowa, tzn. zapamiętują wszystko, co je porusza.

Nie powinny tłumić wyrazów uczucia, które żywią wobec rodziców. Są niepohamowanie zaborcze.
Na ogół są wierne i bardziej sentymentalne niż pragną to po sobie pokazać. Różne tabu rodzinne i społeczne mogą komplikować ich życie seksualne.

Posiadają wyjątkową zdolność przystosowywania się i wszędzie czują się swobodnie. Promieniuje z nich radość życia, która prowadzi i je do pełnego sukcesu, nie tyle w dziedzinie zawodowej, i co w płaszczyźnie własnej osobowości.


{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}