Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Skromne z pozoru, ale w delikatny sposób obecne, niczym ich totem fiołek. Wciąż zastanawiają się nad prawdziwą naturą swego dwoistego charakteru, złożonego jednocześnie z rezerwy i z pragnienia imponowania. To poszukiwanie własnej osobowości prowadzi je nieraz do zamykania się w sobie. Często brak im śmiałości i pewności siebie, ale pierwsze sukcesy sercowe czy zawodowe szybko im pomogą. Zręcznie wykorzystują swą nieśmiałość.

Sprawiają wrażenie, że wolą innych zagonić do pracy, niż same pracować. Nie mają wielkich ambicji, ale wiedzą, jaką drogę obrać.
Nie usiłują błyszczeć dla samej przyjemności zadziwienia innych. Posiadają bardzo syntetyczną inteligencję, która pozwala im uniknąć wielu błędów życiowych, gdyż jasno widzą wszystkie okoliczności towarzyszące danej sprawie.

Umieją być zaborcze w inteligentny sposób, to znaczy podporządkowują sobie innych nie przykuwając ich do siebie. Są uczuciowe z pewną dozą fałszywej niewinności, która robi duże wrażenie na mężczyznach.
Potrafią być dwulicowe, czego ich otoczenie nie dostrzega. Rodzice, bądźcie czujni...

Wciąż zastanawiają się nad sobą i nawet wśród największych sukcesów okazują pewien niepokój, być może spowodowany świadomością, że ich sukces nie odpowiada zasługom.