Wilk jest w miłości idealistą i romantykiem. Pragnie ciepła, czułości, oddania i poczucia bliskości. Bywa zbyt ufny, stąd trafia na osoby niegodne jego miłości. Sam potrafi dać partnerowi bardzo wiele: jest oddany, wierny, opiekuńczy - czasem aż za bardzo. Kobiety Wilczyce maja skłonność,do matkowania swoim partnerom.CHARAKTER
Mały Wilk ma naturę niezwykle wrażliwą, a serduszko przepełnione miłością. To miłe, wesołe i grzeczne dziecko nikomu nie sprawia swoją osobą większych kłopotów. Domaga się jednak ciągłego zainteresowania. Dzięki bogatej wyobraźni nigdy się nie nudzi. Potrafi się też bawić bez towarzystwa innych dzieci. Nie jest ani dominujące ani zaczepne. Zawsze chętne do ustępstw i samopoświęcenia. Nie przywiązuje dużej wagi do porządku. Lubi i potrafi opiekować się zwierzętami i roślinami. Dużo czyta i często utożsamia się z postaciami z książek. Rodzice powinni postępować z Nim bardzo łagodnie nie skąpiąc Mu pieszczot. Mocno przeżywa wszelkie nieporozumienia i niesprawiedliwość. Należy szczególnie chronić Go przed okrucieństwem świata i jego negatywnymi wpływami.

W SZKOLE
W szkole nie jest zbyt pilne ani zdyscyplinowane. Uczy się jednak dobrze dzięki różnorodnym talentom. Lepiej niż inni radzi sobie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża wyobraźnia i indywidualizm. Chętnie bierze udział w szkolnych imprezach i popisuje się swoimi artystycznymi talentami. Lubi rysować, śpiewać i tańczyć. Posiada świetnie rozwinięte poczucie estetyki. Nierzadko też wykazuje zdolności matematyczne. W szkole będzie cierpiało z powodu krytycznych uwag ze strony nauczycieli czy kolegów. Trzeba Mu poświęcić dużo cierpliwości i pomóc zdobyć solidne wykształcenie. W żadnym wypadku nie wolno Nim manipulować. W przyszłości doskonale się sprawdzi jako lekarz, artysta ale również handlowiec czy prawnik.

ZDROWIE
Mały Wilk jest wyjątkowo delikatnego zdrowia. Często cierpi na alergię, choroby reumatyczne i dróg oddechowych. Miewa dużą skłonność do nadwagi, co jest spowodowane nadmiernym apetytem na słodycze. Należy zachęcać Go do uprawiania mało forsownych sportów i do ciągłego ruchu.


{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}