Od seksu ważniejszy jest dla niej intelektualny i duchowy kontakt z partnerem, to cudowne poczucie, ze nadaje z nim na tej samej fali. Nie znosi zazdrośników, ceni osoby o szerokich horyzontach i licznych zainteresowaniach. W miłości jest szczera, otwarta i tolerancyjna.


CHARAKTER
Dziecko Wydra, to wesoły i beztroski łobuz. Już od najmłodszych lat trudno Go upilnować i utrzymać w ryzach. Zawsze znajdzie sposób by wymknąć się spod kontroli dorosłych i wszystko robi po swojemu. Ruchliwe i skore do zabawy nie ma większych problemów z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami. Szybko zjednuje sobie sympatię kolegów i kumpli do zabawy. Zawsze pełne pomysłów i zaintrygowane wszystkim, co niezwykłe. W żadnym wypadku nie należy poskramiać Jego kreatywności ani inicjatyw. To dziecko wyjątkowo inteligentne. Od małego chce być samodzielne i niezależne. Trzeba Mu poświęcić zdecydowanie więcej uwagi i czasu niż rodzeństwu. Do życia potrzebuje nie tylko przestrzeni i powietrza ale przede wszystkim miłości i spokoju.

W SZKOLE
W szkole, Wydrze nie jest lekko. Przez swoją niecierpliwość, często miewa kłopoty i konflikty z nauczycielami. Chce wszystko poprawiać i zmieniać. Trzeba jednak przyznać, że Jego reakcje są zazwyczaj trafne. Uparte i przekorne potrafi z samozaparciem bronić swoich racji. Uczy się dobrze. Wolny czas najchętniej spędza poza domem, w otoczeniu swoich przyjaciół. Świetnie dogada się z Sową i Sokołem. Wszechstronnie uzdolnione, sukcesy osiągnie zarówno w zawodach artystycznych, związanych z techniką czy w elektronice. Jako pracownik, doskonale się sprawdzi na odpowiedzialnych stanowiskach.

ZDROWIE
Dziecko Wydra jest podatne na wszelkie infekcje. Przyczyną wielu dolegliwości jest bardzo wrażliwy układ nerwowy. Zagrożone chorobą mogą też by serce i oczy. Korzystne dla Jego organizmu są niezbyt wyczerpujące sporty i częste przebywanie na świeżym powietrzu. Do szybkiej regeneracji organizmu potrzebuje dużo snu.{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}