Miłość traktuje troszkę jak przygodę: nie znosi nudy i monotonii, wiec jeśli trafi na kogoś, kto życie potrafi spędzić przed telewizorem, po prostu zmienia obiekt zainteresowania. Jest namiętny, lubi seks, nie ma zahamowań ani kompleksów. Idealny z niej kochanek!


CHARAKTER
Sowa, to pogodne i ruchliwe dziecko. Pomysłowe, towarzyskie i zaradne. Zawsze gotowe do psot i zabawy. Od najmłodszych lat wykazuje dużą potrzebę samodzielności i wyrwania się spod kurateli rodziców. Niekiedy trudno jest utemperować tą niespożytą energię. Jego ciekawość świata może być męcząca dla opiekunów. Nie wolno Go jednak zbywać powierzchownymi odpowiedziami. Wszelkie zakazy źle na Niego działają. Nie jest uporządkowane ani pedantyczne. Sprzątanie w swoim pokoju uważa za marnowanie czasu. Z zachowaniem ogólnej higieny nie ma jednak problemów. Temu dziecku nie powinno się ograniczać wolności ani zbytnio temperować wybujałej wyobraźni. Należy uważnie i starannie przygotowywać Go do dorosłego życia. Zaś nadmierny optymizm i nadmierną pewność siebie pomóc przemienić w zalety.

W SZKOLE
Jako uczeń, dziecko Sowa jest ambitne i pracowite ale trudne do zdyscyplinowania. Zawsze skore do zabawy. Nauczyciele mają z Nim wiele kłopotów. Z dużą łatwością przychodzi Mu nauka języków obcych. Najchętniej uczy się tylko tego, co lubi i co Go interesuje. Na lekcjach, które nie są ciekawe, szybko się nudzi. Powinno się Mu zapewnić jak najwięcej ruchu aby mogło spalić nadwyżki niewykorzystanej energii. W dorosłym życiu dobrze poradzi sobie wszędzie tam, gdzie może być niezależne. Na przykład w zawodzie weterynarza, dziennikarza czy pracownika biura podróży.

ZDROWIE
Dziecko spod tego znaku nie ma większych kłopotów ze zdrowiem. Ze względu jednak na nadmierną aktywność ma dużą skłonność do uszkodzeń ciała. Szczególnie zaś urazów kości. Zbytnie łakomstwo czy niezdrowe jedzenie mogą też niekiedy powodować kłopoty z układem trawiennym.


{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}