Nie dla niego życie w pojedynkę! Miłości potrzebuje jak powietrza, ale zwłaszcza w młodości związki traktuje dość lekko i bywa, ze często zmienia obiekt zainteresowania. Silnie działa na pleć przeciwna, potrafi zjednać sobie innych swoim urokiem osobistym. W związku zawsze dąży do zgody, nie znosi kłótni i awantur.


CHARAKTER
To wyjątkowo miłe i radosne maleństwo. Swoim rodzicom nie sprawia problemów. Grzeczne i przymilne szybciej osiąga to, co inni muszą wywalczyć. Razi Go wszelka brzydota i brak harmonii. Lubi porządek i dużą wagę przykłada do strojów. Godzinami potrafi się przebierać i stroić miny przed lustrem. Jest dzieckiem towarzyskim a samotność działa na Niego przygnębiająco. Mały Kruk potrzebuje szczególnego traktowania. Wymaga też dużo ciepła i czułości. Atmosfera w jakiej wyrośnie będzie miała wielki wpływ na Jego charakter i dorosłe życie. Zbytnia dyscyplina i rygor sprawią, że stanie się nie tylko uparte i zamknięte w sobie, ale przede wszystkim zakompleksione. To delikatne psychicznie dziecko wymaga szczególnego traktowania.

W SZKOLE
Mały Kruk jest inteligentny i bardzo uzdolniony. Jego talenty trzeba Mu jednak pomóc rozwijać. W szkole nie lubi się szczególnie przepracowywać ale Jego zachowanie jest zawsze poprawne. I tym zjednuje sobie sympatię nauczycieli. Bardzo wyczulone na niesprawiedliwość i krytykę. Nigdy nie prowokuje bójek a w razie konfliktów, pierwsze wyciąga rękę do zgody. Ma bardzo dobry kontakt z rówieśnikami. Koledzy zawsze Mu pomogą by otrzymał dobrą ocenę. Samo też potrafi być uczynne i bezinteresowne. Miewa duże kłopoty z podejmowaniem decyzji. Dlatego też nigdy nie należy ich na nim wymuszać. W dorosłym życiu dobrze się sprawdzi jako adwokat lub dyplomata. Odpowiada Mu też każda dziedzina sztuki.

ZDROWIE
Kruk rzadko choruje. We wczesnym dzieciństwie mogą Mu jednak dokuczać wszelkiego typu alergie. Ze względu na delikatną psychikę, wykazuje dużą skłonność do nerwic. Bardziej wrażliwe niż inne organy Jego organizmu mogą też być nerki.


{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}