Uwielbia seks, często wdaje się w romanse i flirty. Lubi uwodzić i być uwodzonym, adorowanym, obsypywanym prezentami... Wielka frajdę sprawia mu widzieć, ze robi wrażenie na płci przeciwnej. W związku bywa dominujący, ale jednocześnie opiekuńczy. Seks z nim jest pełen namiętności.


CHARAKTER
Mały Łosoś, podobnie jak Lew, już od urodzenia domaga się zainteresowania a szczególnie pochwał. Zrobi wszystko by skupić na sobie uwagę innych. Na ogół jest dzieckiem grzecznym i radosnym, chociaż zdarza się że bywa też uparte i leniwe. W grupie rówieśników zawsze chce być przywódcą i decydentem. Jego siła wewnętrzna i chęć dominacji pozwalają Mu bez problemu podporządkować sobie kolegów i narzucić Im swoją wolę. Mimo to, jest lubiane. Być może też dlatego, że jest koleżeńskie i potrafi się dzielić tym, co ma. Szczęśliwe i zadowolone będzie tylko wtedy, kiedy może błyszczeć. Bardzo źle znosi uwagi na swój temat. Wtedy zamyka się w sobie, obraża i jest niepocieszone. Wszelkie zakazy w stosunku do Niego nie odnoszą pożądanego skutku. Dlatego też nie warto ich stosować. U małego Łososia, szybciej i więcej osiągnie się perswazją niż karą. Nie znaczy to jednak, że we wszystkim należy Mu ulegać.

W SZKOLE
Nauka przychodzi Mu z łatwością. Nie lubi się jednak przepracowywać. W szkole często odpuszcza sobie przedmioty, które Go nie interesują. Woli się bawić lub poczytać ciekawą książkę, niż np. rozwiązywać matematyczne zadania. Kiedy jednak Jego średnia ocen niebezpiecznie spada, mobilizuje się i szybko wychodzi na prostą. Przyjacielskie i towarzyskie bez trudu zdobywa sobie przyjaciół. Jedynie z dzieckiem Gęsią trudno Mu nawiązać dobry kontakt. Zdolne i kreatywne potrafi osiągać swój cel. Do tego trzeba Go jednak nie tyle mobilizować, co pilnować, by nie zaprzepaściło swoich licznych talentów.

ZDROWIE
W dzieciństwie, mały Łosoś raczej rzadko choruje. Często jednak miewa kłopoty z oczami. Wraz z wiekiem pojawiać się mogą niedomagania ze strony serca i krążenia. Dużą wagę należy zwracać na dietę. Maluchy są łase na słodycze i w ogóle lubią jeść. Dlatego też powinno się im zapewnić dużo ruchu by nie dopuścić do nadwagi.


{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}