Sokół uwielbia stan zakochania. Często wybucha wielką namiętnością, ale jego uczucie ma trwałość słomianego ognia. Miewa kłopoty z wiernością, ale za to jest otwarty i szczery, i mimo wszystko uczciwy. Nie potrafi spiskować ani skrywać swych uczuć. Lubi seks i ma bujny temperament.


Horoskop dla dzieci:

CHARAKTER
Dziecko urodzone pod znakiem Sokoła ma wiele cech Barana. Już od urodzenia niespokojne i niecierpliwe. Siniaki i guzy zdarzają Mu się zdecydowanie częściej niż innym dzieciom. Rzadko jednak płacze. Zawsze tryska niespożytą energią, dlatego też potrzebuje dużo miejsca do zabawy. Tak w piaskownicy jak i w szkole chce być przywódcą i organizatorem. Zawsze w ruchu. Takie kwestie jak ostrożność i rozwaga są Mu obce. Niełatwo i niechętnie poddaje się jakiejkolwiek dyscyplinie. Woli rządzić niż słuchać. Jeśli czegoś chce, musi to mieć natychmiast. Ma swoje własne zdanie na każdy temat i wszystko wie najlepiej. Kocha rodziców ale dość oszczędnie okazuje swoje uczucia. Nie powinno się Mu zbytnio ustępować, ponieważ potrafi to wykorzystać. Dość często wystawia cierpliwość bliskich na próbę. Lubi zwierzęta, szczególnie psy.

W SZKOLE
U dziecka Sokoła, często talenty idą w parze z uporem. Jego żywiołowość nie pozwala marnować Mu czasu nad książkami. W szkole lubiane i koleżeńskie. Równie często należy Mu jednak przypominać o odrabianiu lekcji, jak i o wypoczynku. Bardzo pomocne w rozładowaniu energii mogą być zajęcia sportowe. Najwięcej zadowolenia przysparza nauczycielowi wf-u. Z innymi miewa zdecydowanie gorszy kontakt. Należy dla Niego tak dobrać obowiązki by miało jak najwięcej ruchu. Zwłaszcza na świeżym powietrzu. Pociągają Go przedmioty ścisłe jak i zajęcia techniczne. Łatwo sobie radzi z nauką języków obcych. Nie ma kłopotów wszędzie tam, gdzie może się wykazać samodzielnością w działaniu. Dobrze sobie poradzi jako wojskowy, biznesmen, czy sportowiec.

ZDROWIE
Wykazuje dużą skłonność do przeziębień a także do chorób układu nerwowego i krążenia. Może mieć kłopoty ze wzrokiem. Powinno prowadzić aktywny tryb życia ale unikać nadmiernego wysiłku. Jego organizm nie jest tak wytrzymały jakby się to wydawało.{googleAds}<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-6644784294568440";
/* 468x60, utworzono 09-10-03 */
google_ad_slot = "9165713955";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>{/googleAds}