Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od zarania dziejów szukamy odpowiedzi na pytanie - KIM JESTEŚMY?


Odpowiedzi bywają różne, w zależności od sposobu zadawania pytania, a także tego, w jakim momencie naszego życia się znajdujemy.


Astrologia jest jednym z działów nauki, który próbuje pomóc człowiekowi poznać jego naturalny potencjał, z którym przychodzi na świat, w który zostaje wyposażony w momencie urodzin. To właśnie ten moment determinuje naszą osobowość i temperament.


Szczególnie warto poznać własny potencjał, kiedy chcemy zmienić coś w naszym życiu, znajdujemy się na rozdrożu, stojąc twarzą w twarz z trudną decyzją lub kiedy planujemy własny rozwój.

Łatwiej zmieniać swoje życie, kiedy robimy to zgodnie z własnym wewnętrznym, naturalnym JA.

 

Astrologia podpowiada nam, czego możemy się po sobie spodziewać, pomaga odkryć ukryte talenty i możliwości. Oczywiście, oprócz tego, z czym przychodzimy, niezmiernie ważne jest to, co z tym darem robimy, jak jesteśmy kształtowani w dzieciństwie, w jakim wychowujemy się środowisku i jakie doświadczenia przeżywamy. To wszystko wpływa na to, jakimi jesteśmy ludźmi, jakimi się widzimy i jakimi jesteśmy widziani.

Często jednak zapominamy, że potencjał zawsze w nas zostaje, mimo tak czesto licznych prób jego tłamszenia. Wystarczy go poznać, odkryć, uświadomić sobie jego obecność.

W tym mogą pomóc horoskopy opisowe, odkrycie swoich liczb (wyliczanych z dat urodzenia oraz z imienia i nazwiska) oraz poznanie znaczenia swojego imienia.


Życzymy miłej zabawy oraz pouczających wniosków.